Chcete vyhrát?

Pošlete SMS ve tvaru TVAR SMS 7 na telefonní číslo 99

Robotický vysavač

Nejlépe vybavený model řady ROOMBA. ROOMBA 581 má všechny nadstandardní funkce a příslušenství již v základní výbavě a navíc balení obsahuje Wireless Command Center (dálkový ovladač). Úklid s tímto robotem pro Vás bude opravdu bezstarostnou záležitostí. Funguje zcela automaticky, Vaším jediným úkolem je robota poprvé naprogramovat, o zbytek se robot postará sám.

úklid parket, lina, koberců a dalších tvrdých ploch

časové programování – je možné nastavit robota na konkrétní datum i čas úklidu + přidat funkci pravidelného opakování

doba nabíjení 3 hodiny (na jedno dobití zvládne uklidit 4 a více průměrně velké pokoje)

kontrola pomocí Virtual Wall Lighthouse – ve výbavě vysavače 3 ks (další lze dokoupit)

extra výkonný filtr (zachytí prach, alergeny i ostatní nežádoucí drobný odpad)

Wireless Command Center

při vybití baterie, po příkazu člověka nebo po skončení úklidu se robot automaticky vrací na svoji základnovou stanici Home Base

obsah balení: 1× iRobot Roomba 581, 3× Virtual Wall Lighthouse, 1× Home Base, 1× Napájecí zdroj, 1× Cleaning tool, 2× Side Brush (včetně toho v robotu), 1× Bristle Brush (v robotu), 1× Flexible Brush (v robotu), 1× Dobíjecí baterie Ni-Mh, 2 x Filtr (včetně toho v robotu), 1 x Wireless Command Center

rozměry: 330×80 mm

hmotnost: 3,6 kg

Pro Vaše maximální pohodlí má ROOMBA 581 v základním balení Wireless Command Centrer, které funguje na bázi radiového signálu a tudíž na stejném principu jako dálkově ovládaná autíčka. Pro radiové vlnění neplatí pravidlo přímého dosahu, jak je tomu u ovladačů na bázi infračervených paprsků, a tak můžete robota ovládat dokonce i z vedlejší místnosti. Uvidíte, že Vás ovládání robota bude bavit.

Vysavač iRobot Roomba 581 Vám nabízí komfortní a pohodlnější úklidu podlah všech druhů. Snadno uklidí těžko přístupná místa (rohy místnosti, pod nábytkem), vyhne se schodům a lehce přejíždí mezi různými typy podlah jako jsou koberce a tvrdé podlahy.

Na jedno nabití automatický vysavač Roomba 581 uklidí až 4 místnosti. Při skončení práce nebo při vybití baterie se Roomba sama dojede nabít do automatické nabíjecí základny.

Virtuální zeď s majákem zajistí, že Roomba 581 pečlivě uklidí jednu místnost a teprve poté ji pustí uklízet další místnost (součástí balení jsou tři virtuální navigační majáky).

Roomba 581 má vestavěný časový plánovač úklidu (nastavte si den a čas, kdy chcete, aby Roomba uklízela). Plánovač úklidu Vám umožní nastavení úlidu Roomby až na sedm různých dnů a časů v jednom týdnu, takže Roomba bude uklízet přesně tehdy, kdy Vám to bude vyhovovat.

Chytře a efektivně vysbírá nečistoty, prach, zvířecí chlupy a další z koberců a tvrdých podlah.

Detekuje špinavější místa na podlaze a věnuje jim delší čas úklidu. Díky bodovému čištění uklidí místa, kde jsou nahromaděny nečistoty.

Roomba 581 vyniká velmi snadnou obsluhou! Pouze stisknete tlačítko Clean a Roomba vše udělá za Vás! iRobot Roomba 580 Vám nabízí komfortní obsluhu díky dálkovému ovládání.

Rychlé protiběžné rotační kartáče s vylepšeným designem vysbírají více nečistot a snadněji se čistí. Vylepšený filtr zachytí více prachu a alergenů a větší nádobka pojme více nečistot než tomu bylo u starší generace Roomby. Roomba 581 je vybavena vylepšenou technologií proti zašmodrchání třásní koberců a provázků do kartáčů.

Na jaké typy podlah je Roomba určena?
Roomba uklidí dřevěné a laminátové podlahy, koberce, linolea, dlažbu a automaticky se přizpůsobí různým druhům podlah.Obratně se vyhýbá překážkám, schodům, lehce přejíždí mezi různými typy podlah a snadno uklízí i těžko přístupná místa jako jsou rohy místností, lišty a prostor pod nábytkem. Není zcela důležité znát přesný princip robota, avšak je důležité vědět, že ROOMBA uklidí vždy perfektně. Nejedná se o nahodilý pohyb, ale opravdu o dokonalou orientaci v prostoru.

Pohyb a orientaci prostoru ROOMBY považujeme za takřka dokonalé, dosahuje neuvěřitelných výsledků 99% pokrytí plochy a zanechává za sebou naprosto čistou podlahu.